Skromnie lub na bogato

 

Planując własny ślub warto poświęcić temu sporo czasu i wysiłku, jeśli zależy nam by wszystko było zapięte na ostatni guzik i tak jak sobie wymarzyliśmy. Bez względu na to czy planujemy wystawne przyjęcie, czy też skromną uroczystość z niedużą ilością gości.

Wiele młodych par planuje śluby inspirowane ich zamiłowaniami, np. w stylu ulubionego filmu, dla fanów motocykli gdzie panna młoda poza białą suknią ma również skórzaną kurtkę, czy też ekstremalne śluby pod wodą dla miłośników nurkowania.

W przypadku takich ekstrawaganckich przyjęć niezbędnym jest uprzedzenie gości weselnych i poinformowanie o wymaganym stroju. Bywa i tak, że młoda para życzy sobie by wszyscy goście byli ubrani w pewnej tonacji kolorystycznej, bądź w stroje z określonej epoki. Dla niektórych gości może stanowić to problem, warto wówczas przygotować z góry listę miejsc, w których mogą się oni zaopatrzyć w wymagane kreacje.

 

Jeśli planujemy by do ślubu towarzyszyły nam również druhny, warto wówczas wspólnie z nimi odwiedzić któryś salon sukni ślubnych Gdynia. W ten sposób obsługa salonu pomoże nam dobrać suknię ślubną i suknie dla druhen, tak by wszystko idealnie ze sobą współgrało. Każda z druhen może mieć zupełnie inną figurę i wyzwaniem będzie takie dobranie kroju sukni by pasował do każdej z nich. Profesjonalna obsługa salonu poradzi sobie z takim wyzwaniem bez większej trudności.

Możemy też sobie zażyczyć by dzieci sypały płatki kwiatów, co również doda romantyczności naszej ceremonii ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *